Ubytovanie a ceny

Na našom dvore, Pod Kýčerou 169 nájdete dva objekty – Dovolenkové domy, s možnostou parkovania rovno pri objektoch

Každý z domov – Poniklec a Šáfolka, je samostatná ubytovacia jednotka, kde má každá izba samostatnú kúpelňu a wc. Rodiny alebo jednotlivci určite ocenia svoj kúsok súkromia, ktoré poskytujú. Na prízemí sa v každom dome nachádza spoločenská miestnosť s funkčným krbom, vybavenou kuchynkou (sporák, rúra, chladnička, mikrovlnka, varná konvica), je to ideálne miesto na posedenie a stretnutie sa pri krbe, alebo len tak s kamarátmi.

V spoločenskej miestnosti sa nachádza televízor so satelitným príjmom a veľmi rýchle pripojenie na internet. V oboch domoch pre Vás poskytujeme bezplatné wifi.

iconmonstr-car-23-240-2-pm02pbqi4ug632amiohhsvry0lgzlq71c75cdrf70c

Parkovanie

So svojim autom môžete zaparkovať priamo pri dome, s bezproblémovým prístupom k autu.

iconmonstr-eat-1-240-pm02qce7jducnutdkmby04ix6mgaxx8kh8la3jwu9o

Kuchyňa

V každom dome na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s funkčným krbom a vybavenou kuchynkou (sporák, rúra, chladnička, mikrovlnka, rýchlo-varná konvica).

iconmonstr-wireless-7-240-pm02r8cpzr23mliye059cwgldq2s7mrfxmrseylge4

Wifi / TV / SAT

V spoločenskej miestnosti sa nachádza televízor so satelitným príjmom a veľmi rýchle pripojenie na internet. V oboch domoch pre Vás poskytujeme bezplatné wifi.

iconmonstr-building-9-240-pm02swie55cg9n3kmq5dsha3edu9w9e9hwiv4o49bw

Záhrada a gril

K domu patrí k plnému užívaniu veľká záhrada, kde je dostatočný „výbeh“ pre deti, môžu smelo hrať futbal a iné loptové hry. K dispozícii je drevený domček pre deti a altánok s kozubom na posedenie pri nepriaznivom počasí.

Dom Poniklec

Prvý - menší objekt, 3 samostnatné izby

Dom Poniklec má k dispozícii 3 samostané izby, kapacita 6 postelí, plus možnosť prístelkov. Na poschodí je vytvorený čitateľský kútik, alebo „zašiváreň“ s výhľadom na Lán. Ak máte záujem o iné knihy, kľudne sa ozvite, možno niečo pre Vás nájdeme v našej súkromnej knižnici. V prednej – menšej záhrade pred domom, ktorý dávame k užívaniu prioritne hosťom z Domu Poniklec, nájdete prekrytý altánok, parádny gril, mini pieskovisko pre najmenšie deti, trampolínu a v lete k priamej konzumácií nestriekané fajnové ríbezle. Jeseň zas poskytuje na ovocných stromoch jabĺčka, s ktorými sa s Vami radi podelíme.

Dom Poniklec – 3 izby po 2 lôžka, cena za celý objekt – od 70€/noc

Dom Šáfolka

Väčší objekt, nachádza sa za Domom Poniklec

Dom Šáfolka disponuje 4 izbami, kapacita 8 pevných lôžok, plus možnosť prístelkov. 1 izba sa nachádza na prízemí. 3 izby, nachádzajúce sa na poschodí majú spoločný balkón, odkiaľ máte výhľad na záhradu okolité kopce Kýčera, Lán a Pálenica. V Šáfolke sa nachádza ping-pongový stôl. K domu patrí k plnému užívaniu veľká záhrada, kde je dostatočný „výbeh“ pre deti, môžu smelo hrať futbal a iné loptové hry, drevený domček, pieskovisko pre najmenšie deti, hojdačky a pre rodičov možnosť posedenia pod holým nebom, prípadne v prekrytom altánku s kozubom, kde môžete opekať aj za nepriaznivého počasia.

Dom Šáfolka – 4 izby po 2 lôžka, cena za celý objekt – od 90€/noc

Doplnkové vybavenie domčekov

Každá izba v oboch domoch má samostatnú kúpeľňu s WC.

Na požiadanie Vám vieme bezplatne zapožičať detskú skladaciu postieľku a detské jedálenské stoličky.

V našich Domoch sme maximálne priklonení k separovaniu odpadu – na dvore nájdete označené nádoby, prosíme Vás o separovanie odpadu, ktorý vytvoríte. V oboch záhradách sa nachádzajú nádoby na kompost.

V našom najbližšom okolí sa nachádza dostatok reštaurácií (najbližšia je 65 metrov, Oravská izba), tak isto aj predajní potravín.